Didim Taksi Hizmeti

Didim Taksi Hizmeti

Didim Taksi Hizmeti diğer şehirlere göre çok biraz daha farklı diyebiliriz. Çünkü Didim yazları neredeyse 800 bin nüfusa ulaşan kışın ise 100 bin insanın yaşadığı bir tatil şehri. Burada her sektörde olduğu gibi para yaz aylarında kazanılır kışın ise yazın gelmesi için dua edilir.

Taksicilik yazları 7/24 aktif bir ulaşım aracı, kışları ise hava şartlarına göre farklılık arz etmektedir. Taksicilik hizmetinde en önemli nokta, dürüstlük ve konfor diyebiliriz. Yıllarca turiste ayrı yerli insanımıza ayrı tarifler açan, kısa mesafeyi uzatan veya kısa mesafe diye yolcu almayan ve bunlara benzer bir sürü olumsuzluklar maalesef taksicilerin yüzlerine çalınmış bir kara leke olarak bilinir. Bu olumsuzluklar taksicilere negatif bir imaj yüklese de bu işi kaliteli bir şekilde yapan taksiciler de mevcut.

Yolcular bir taksicide her şeyden dürüstlüğü görmek istiyorlar. Amiyane tabirle kazıklanmak, aptal yerine konulmak istemiyor. Didim Taksi hizmetini bu şekilde yapıldığında ve dürüst bir taksici ile karşılaştıklarında sürekli onunla çalışmak istiyorlar. Her alanda olduğu gibi dürüstlük her zaman en büyük kazanç diye bağlayabiliriz.

Bir diğer nokta ise taksicilik hizmetinin konforu ve kalitesi, yolcular kısa olsun uzun olsun vakit geçirdikleri bu yolculuğun rahat geçmesini isterler bu noktada taksi içresinde bazı uygulamaların olması taksicilik adına artı bir değer katar. Mesela kredi kartı ile ödemelerin yapılabilmesi, taksi içerisinde tv ekranlarının olması, ücretsiz wifi hizmetleri gibi uygulamalar hem o taksiye hem de genel manada taksiciliğe artı bir kazanç olarak döneceği kesindir.

Didim’de çok çeşitli taksi ve taksiciler mevcut, artık taksiciler turiste de yerli halka da dürüst olmanın farkında ve bu konuda çok hassaslar diyebiliriz.

Didim Taksi

Didim Balat Taksi olarak Didim’in her Mahallesinde ve Didim’in tüm mahallelerinde hizmet veriyoruz. Konforun farkını bizimle yaşamanız için durmak bilmeden kendimizi yeniliyor, teknolojiyi hizmetlerimizle harmanlayıp sizlere sunuyoruz. Didim de kaliteli taksicilik hizmeti için çok çalışıyoruz. Her şeyden önce Didim’e yakışan modern ve güler yüzlü taksiciliği yapıyoruz.

Didim Balat Taksi Enerjimiz, gençliğimizden değil, işimize olan aşkımızdan ve sizin bize verdiğiniz değerden gelir. Didim’de Ailenizin Taksisi olarak sizlere daima en iyi hizmeti vermek için çok çalışıyoruz. Kaliteli araçlarımızla, siz müşterilerimize güler yüzle hizmet vermeye devam edeceğiz. Bizi tercih eden tüm yolcularımıza çok teşekkür ediyoruz.


WİFİ
Taksilerimiz de seyahatiniz süresince, siz İnternetsiz kalmayın diye, kesintisiz İnternet keyfiniz bizden.

KREDİ KARTI
Nakitiniz yok mu? Hiç üzülmeyin! Çünkü araçlarımızda sizlere kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyoruz!

7/24 HİZMET
Siz yolda kalmayın ve nasıl gideceğinizi düşünmeyin diye, size haftanın 7 günü, 24 saati hizmet veriyoruz!

GÜVENLİ TAKSİ
Didim Taksi Hizmetimizde, Taksimizdeki, panik butonu ve güvenlik kameralarıyla artık tüm yolcularımız güven içerisinde seyahatlerini sürdürecek

Sitemiz Üzerinden Whatsapp aracılığı ile not ve konum bırakarak taksi çağırabilirsiniz. Sitemizde bulunan Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Didim Taksi Hizmetimizde Size daha hızlı ulaşabilmemiz için lütfen konum gönderin.


WHATSAPP HATTI
Whatsapp aracılığı ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilir, konum bırakarak bulunduğunuz konuma hızlı bir şekilde taksi çağırabilirsiniz.

HIZLI ROTA
Ulaşmak istediğiniz yere en kestirme ve en yakın güzergahtan ulaştırıyoruz.

GÜVENLİ SÜRÜŞ
Balat Taksi olarak gideceğiniz yere, kurallara uyarak ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

SERVİSLERİMİZ

Güvenli Taksi
Güvenli Taksi dönemine geçtik, panik butonu ve güvenlik kameralarıyla artık tüm yolcularımız güven içerisinde seyahatlerini sürdürecekler!

Sigorta Güvencesi
Siz güven içinde seyahat edin diye, aracımıza bindiğiniz andan ineceğiniz ana kadar, firmamız tarafından sigortalı seyahat edersiniz!

Konforlu Ulaşım
Didim Balat Taksi olarak, sizleri evinizin sıcaklığı ve rahatıyla, seyahat etmenizi sağlıyoruz! Konforlu yolcu koltuklarımızla yolculuğun tadını çıkaracaksınız.

Güvenilirlik
Gizlilik ve güvenilirlik önceliğimizdir. Seyahat ederken güven ve huzur duymanız bizim mutluluğumuzdu

TV Yayını
Seyahat boyunca, kesintisiz TV keyfini yaşayarak yolculuğunuzun tadını çıkarın! Araçlarımızda NETFLIX ve BLUTV yayınları bulunmaktadır.

Güler yüzlü Hizmet
Didim Taksi Hizmetimizde, Firmamızın altın kuralı; güler yüzlü hizmet, güler yüzlü müşteri demektir!

Etiketler: , , ,

YOLCULARIMIZIN DİLİNDEN BALAT TAKSİ !!!

MUTLU YOLCULARIMIZ


Bizi bir de müşterilerimizden dinleyin. İşimizin sadece taksicilik değil aynı zamanda misafirperverlik olduğu bilinciyle, yolcularımıza güler yüzle ve dürüstçe hizmet ediyoruz.

7/24 Didim Taksi Hizmeti

İletişim


Bizi en kolay sağ taraftaki WHATSAPP butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Diğer ulaşım kanallarımız aşağıdaki gibidir.

Çalışma Saatleri:

Haftanın Her
Günü 7/24
Hizmetinizdeyiz.

Telefonlarımız:

+90 544 645 92 20
+90 532 673 71 34

Adres:

Çamlık Mahallesi, 548 Sokak,
No:4, 09270 Didim/Aydın

Didim Balat Taksi Harita