Didim Taksi Hizmeti

Didim Taksi Hizmeti

Didim’de Taksicilik Hizmeti diğer şehirlere göre çok biraz daha farklı diyebiliriz. Çünkü Didim yazları neredeyse 800 bin nüfusa ulaşan kışın ise 100 bin insanın yaşadığı bir tatil şehri. Burada her sektörde olduğu gibi para yaz aylarında kazanılır kışın ise yazın gelmesi için dua edilir.

Taksicilik yazları 7/24 aktif bir ulaşım aracı, kışları ise hava şartlarına göre farklılık arz etmektedir. Taksicilik hizmetinde en önemli nokta, dürüstlük ve konfor diyebiliriz. Yıllarca turiste ayrı yerli insanımıza ayrı tarifler açan, kısa mesafeyi uzatan veya kısa mesafe diye yolcu almayan ve bunlara benzer bir sürü olumsuzluklar maalesef taksicilerin yüzlerine çalınmış bir kara leke olarak bilinir. Bu olumsuzluklar taksicilere negatif bir imaj yüklese de bu işi kaliteli bir şekilde yapan taksiciler de mevcut.

Yolcular bir taksicide her şeyden dürüstlüğü görmek istiyorlar. Amiyane tabirle kazıklanmak, aptal yerine konulmak istemiyor. Onun için dürüst bir taksici ile karşılaştıklarında sürekli onunla çalışmak istiyorlar. Her alanda olduğu gibi dürüstlük her zaman en büyük kazanç diye bağlayabiliriz.

Bir diğer nokta ise taksicilik hizmetinin konforu ve kalitesi, yolcular kısa olsun uzun olsun vakit geçirdikleri bu yolculuğun rahat geçmesini isterler bu noktada taksi içresinde bazı uygulamaların olması taksicilik adına artı bir değer katar. Mesela kredi kartı ile ödemelerin yapılabilmesi, taksi içerisinde tv ekranlarının olması, ücretsiz wifi hizmetleri gibi uygulamalar hem o taksiye hem de genel manada taksiciliğe artı bir kazanç olarak döneceği kesindir.

Didim’de çok çeşitli taksi ve taksiciler mevcut, artık taksiciler turiste de yerli halka da dürüst olmanın farkında ve bu konuda çok hassaslar diyebiliriz.

Etiketler: , , ,

YOLCULARIMIZIN DİLİNDEN BALAT TAKSİ !!!

MUTLU YOLCULARIMIZ


Bizi bir de müşterilerimizden dinleyin. İşimizin sadece taksicilik değil aynı zamanda misafirperverlik olduğu bilinciyle, yolcularımıza güler yüzle ve dürüstçe hizmet ediyoruz.

7/24 Didim Taksi Hizmeti

İletişim


Bizi en kolay sağ taraftaki WHATSAPP butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Diğer ulaşım kanallarımız aşağıdaki gibidir.

Çalışma Saatleri:

Haftanın Her
Günü 7/24
Hizmetinizdeyiz.

Telefonlarımız:

+90 544 645 92 20
+90 532 673 71 34

Adres:

Çamlık Mahallesi, 548 Sokak,
No:4, 09270 Didim/Aydın

Didim Balat Taksi Harita